HakkımızdaZM Metal Mak.İml.San.ve Tic. Ltd. Şti. ,Metal TaşımaAmbalajları ve aynı zamanda Çelik konsrüksiyon konusunda üretime başladığı 2013 yılından itibaren müşterilerin istekleri doğrultusunda kaliteli ve güvenilir işler üretmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.Üretimde kaliteyi prensip edinen ZM Metal ,2100M² Kapalı alan ve 3000M² Açık alanı ile siz değerli müşterilerimize uzman çalışanları ile üretim yapmaktadır.

HEDEF VE İLKELER:


Hedefimiz sürekli gelişim ve değişimi ön planda tutarak sektörümüzde fark yaratmak ve en iyisi olmaktır.En büyük sermayemiz dürüslüğümüz ve Efendiliğimizdir. Hizmet ve servisin var olduğu her alanda , yüksek kaliteli ve güçlü ilişkilerle kalıcı üstünlükler sağlamak da hedeflerimizin arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ :


ZM Metal Mak.İml.San.ve Tic. Ltd. Şti., Genç ve dinamik uzman kadrosu ile kaliteli hizmet ile sürekli ürün kalitesini iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran , zamana uygun teknolojiyi kullanan, demir çelik sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek yüksek kalite de üretim yapan girişimci bir şirkettir.

VİZYONUMUZ :


ZM Metal Mak.İml.San.ve Tic. Ltd. Şti.,Müşterilerin beklentilerini ve taleplerini karşılayarak onlara kaliteli güvenilir ürünler sunmak,yüksek nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde lider olmaktadır.

DEĞERLERİMİZ :

- Müşterilerimize kaliteli ve düşük maliyetli ürünler sunmak
- Müşteri ve çalışan menuniyetini ön planda tutmak
- Yeniliklere açık
- Güvenilir
- Etik değerlere önem veren
- Gelen taleplere hızlı cevap veren
- Konusunda yetkin çalışanlara sahip
- Çevreye ve İnsana saygı
- Topluma ve Ülkeye katkı.


Bursa Vinç
Hızlı İletişim